تجهیزات پزشکی

مجموعه عرفان با تکیه بر تجارب ارزنده قبلی در زمینه تجهیز بیمارستان های بزرگ  و معتبر، نسبت به تأمين تجهيزات روز دنیا با تکنولوژی بالا نظیر دستگاه های راديولوژي، ماموگرافي، شتابدهنده، سی تی اسکن و ... از برندهای معتبر جهانی و صاحب نام نظیر Varian ,Karl Storz, Philips ,Siemens, Shimadzu و ...

مجموعه عرفان با تکیه بر تجارب ارزنده قبلی در زمینه تجهیز بیمارستان های بزرگ  و معتبر، نسبت به تأمين تجهيزات روز دنیا با تکنولوژی بالا نظیر دستگاه های راديولوژی، ماموگرافی، شتابدهنده، سی تی اسکن و ... از برندهای معتبر جهانی و صاحب نام نظیر Varian ,Karl Storz, Philips ,Siemens, Shimadzu و ... اقدام می نماید.

این مجموعه ضمن هماهنگي با بانك ها جهت بهره‌مندي از ارز مرتبط و واردات مستقيم كالا باعث كاهش هزينه تمام شده برای مصرف کننده نهایی گردیده است.  همچنین مجموعه عرفان در حال رایزنی باکمپانی های معتبر اروپایی جهت اخذ نمایندگی و ارایه خدمات می باشد.

این شرکت با دارا بودن تیم های تخصصی Purchasing، Inspection  Logistics Expediting نسبت به عقد قرارداد و بازرسی های حین ساخت جهت اطمینان از بالا بودن کیفیت ساخت تجهیزات در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام می نماید.


نظر شما :